Přeskočit na obsah

Poděkování

Poděkování je někdy věc těžká. Znamená to připustit, že pro dosažení cíle potřebujeme ještě někoho, kdo nám pomůže do cíle dojít.
Vědomí si toho, že potřebujeme pomoc, je citlivé. Já osobně bych ráda zvládla vybojovat svůj život a jeho výzvy sama. Je mi někdy trapné prosit o pomoc. Mnohdy nevím jak.
Jsem tedy moc vděčná za to, že mohu s radostí v srdci a lehkostí poděkovat vám. Že jsme mohly oslovit vás s žádostí o pomoc v příbězích životů jiných lidí, a že jste nás neodmítly. Že jste darovaly svůj čas a prostředky na to, aby někdo jiný mohl prožít, že i když neví komu přesně, může děkovat.
Věřím, že prosit o pomoc a děkovat je cesta pokory, která nás nevede k ponížení a prožití naší ubohosti, že jsme něco nezvládly samy, ale která nás vede ke svobodě a radosti z toho, že jsme lidé, že jsme stvořeni pro vztah a že pomáhat i děkovat proměňuje naše srdce.
Opravdu moc si toho vážím a děkuji za vás.
Přeji vám pokojný čas adventu a zvěstuji Vánoční zprávu, že děkovat a prosit o pomoc můžeme ve všem a za vše, nejenom člověka, ale i Toho, jenž přemohl smrt a jehož narození nám advent připomíná.

Bára

PS: Výtěžek akce je 41090 a to je mé milé dívky nádherný zázrak. Díky vám.