Přeskočit na obsah

Slovo na tento týden (23. 10. 2020)

Milí sourozenci,

čeká nás nelehké období. Kolikrát bychom letos podobnou větu napsali. A znovu čelíme situaci, kdy nevíme, co s námi bude. Jediné, co máme, je víra. Lano, které nás poutá k nebi. Čím pevnější je naše lano, tím jsme více ukotveni. Jsme silní, jak silné je lano, co k nebi nás poutá, se zpívá v jednom spirituálu. Přeji nám všem pevnou důvěru v naši Skálu a náš Nedobytný hrad.

Žalmy jsou modlitby právě do nepokojného období. Jsem rád, že právě teď můžeme v nich hledat inspiraci do našich zápasů a bojů.

Minulou neděli jsme udělali bohoslužby po domech. Kdo jste nestihl poslechnout kázání, tak je ZDE. Mohli jsme pozvat někoho z okolí. Následující neděli můžeme být už jen ti, kdo jsou ze společné domácnosti. Kolem poledne zítra pošlu informátorem opět návod na bohoslužbu. Bude tam i odkaz na nové kázání na Žalm 18.

Abychom se mohli propojit, tak v neděli v 11h uděláme společný online hovor. Krátce se pozdravíme a pomodlíme se společně modlitbu Otče náš. Tedy bohoslužbu budeme slavit každá rodina sama doma, ale v 11h se krátce uvidíme a pomodlíme.

Štítky: